Elistveres tuleb jõulunädal

Elistvere loomapargis ja looduskeskuses on järgmine nädal jõulunädal. Huvilised saavad meisterdada jõulukaunistusi, kolmel päeval kindlal kellaajal pääseb aga tavapileti hinnaga loomaparki giidituurile.

Jõulukaunistusi ja –kaarte saab Elistvere looduskeskuses meisterdada tuleva nädala esmaspäevast laupäevani kella 11-15. Osalustasu töötoas ette nähtud pole ja meisterdama võivad minna needki, kel loomaparki loomi vaatama minna ei kavatse.

6., 9.  ja 10. detsembril ehk tuleva nädala teisipäeval, reedel ja laupäeval pakutakse aga külastajatele võimalust teha giidi juhendatud ringkäik loomapargis, makstes selle eest vaid tavapileti hinna. Giidituur algab nimetatud päevadel kell 13, ent osaleda soovijatel on vaja end eelnevalt registreerida.

“Giidi juhendatud ringkäik saab teoks vaid juhul, kui koguneb vähemalt kümme osaleda soovijat,” ütles Riigimetsa Majandamise Keskuse külastuskorraldusosakonna Põhja-Eesti piirkonna teabejuht Elle Mäerand. “Aga kui tuleb näiteks kaks peret kolme lapsega, siis ongi see arv juba täis.”

Elistvere loomapargi klienditeenindussaalis saab praegu vaadata Hiiumaa Ristna looduskeskuses koostatud näitust “Puunahad”, mis jutustab koore tähtsast rollist puu elus, sellest, kes elavad puukoore peal ja all, ning sellest, kuidas inimesed eri puude koort kasutanud on. Näha saab ka puukoore abil värvitud lõngade näidiseid ja Rita Altmetsa põnevaid puukoorest taieseid.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus