Elistvere loomapark ootab külalisi

Elistvere loomapargis ollakse jõulukuul tavapärasest veelgi külalislahkemad. Nimelt saavad ekskursioonigrupid 20. detsembrini parki tasuta sisse ja maksma ei pea ka  giidi saatel korraldatava ringkäigu eest.  Täpsed päevad ja kellaajad, millal 10- 25-liikmeliste külalistegruppidega Elistverre tulla tasub, on RMK Elistvere Loomapargi juhataja Sirje Sauli sõnul kirjas pargi kodulehel, samuti tuleks neile eelnevalt helistada, et külastusaeg kokku leppida.

“Jõulud on kinkimise aeg, seega võivad külalised oma lemmikloomale kingituse kaasa tuua. Ka loomapargi asukad teevad igale väikesele külalisele omalt poolt kingituse. Räägime, kuidas elavad loomad talvel, viime lindude söögilauale toitu ja uurime, kes millised jäljed jätab — loodetavasti tuleb peatselt ka pisutki lund. Ringkäigu lõpuks joome koos teed ja sööme piparkooki.  Päkapikk räägib jõuludest ja jõulukommetest. Iga külaline saab endale siin ka meene meisterdada,” rääkis Sirje Saul.

Tema kinnitusel on needki loomad, kes külmal aastaajal talveunest lugu peavad, praegu virged. Karu jälgib huviga nii külastajaid kui pargi territooriumil käsil olevaid ehitustöid ja ka kährik ei pea vajalikuks silma looja lasta — maitsev ninaesine on olemas, tühja kõhtu, mille eest ju metsas talveunne jäädes pakku minnaksegi, siin karta pole.

Täpsemat infot loomarahva jõuluajaplaanidest saab iga päev kella 11-15 telefonidel 776 4666 ja 5346 5030 ja pikemalt on sellest võimalik lugeda aadressil

http://www.rmk.ee/teemad/metsasoprade-klubi/metsasobra-uritused/joulud-loomapargis

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus