Elioni esindus suleb Jõgeval uksed

Vähesele külastatavusele viidates suleb Elion juulikuust oma Jõgeva esinduse, koondades kolm töökohta ning põhjustades elumuutuse neile, kes harjunud ettevõttega suhtlema klienditeenindaja vahendusel.

“Vastab tõele,” kinnitas Elioni  avalike suhete juht Lilian Viirma. “Aastatega on seda esindust külastavate klientide arv pidevalt vähenenud.” Sulgemisega oodatakse 1. juulini põhjusel, et siis toimub Eestis täielik üleminek digitelevisioonile, mille järel vajadus esinduse järele väheneb.

Üha enam Jõgevamaa kliente eelistab Viirma teatel suhelda ettevõttega Tartu esindustes ning kasutada telefoni- ja internetiteenindust.

Ometi elab Jõgevamaal neidki, kes käivad oma igakuiseid telefoniarveid maksmas ettevõtte Põik tänava esinduses. Palju selliseid kliente võib olla, Viirma öelda ei osanud. Küll tuleks neil esinduse sulgemiseni jäänud kolme kuu jooksul endale selgeks saada, kuidas nad edaspidi arveid tasuvad.

“Soovitame sõlmida otsekorralduslepingu, sest sellisel juhul ei pea muretsema arve õigeaegse ja korrektse tasumise pärast,” lausus ta. Täpsema teabe saamiseks tuleks rääkida klienditeenindajaga.

Esinduse kolm töökohta koondatakse, kuid Viirma loodab, et inimestele leitakse uus töö samas ettevõttes.

Lisaks Jõgevale suleb Elioni esindus uksed ka Valgas, kust lahkumise põhjused on Viirma kinnitusel samad.

Mullu avas ettevõte neli uut esindust ning tänavu ühe – 11 000 elanikuga Haapsalus. Jõgevast väiksemates või sama suurtes  linnades nagu Kärdlas, Raplas ja Põlvas jäävad esindused Viirma teatel tööle.

ARVED BREIDAKS

blog comments powered by Disqus