Elioni DigiTV jõudis Jõgevamaale

Kui eelmise aasta aprillis alustas Elion digitaalse televisiooni pakkumist uutes elamurajoonides, siis nüüd saab digitaalset telepilti vaadata ka vanemates majades ADSL-võrgu kaudu. Uue põlvkonna Kodulahendus muutus kolmikteenuseks, mis pakub klientidele ühtse kuutasu eest lisaks telefoniühendusele ning võrgusisestele kõnedele ka kvaliteetset digitaalset telepilti ning ülikiiret internetiühendust allalaadimiskiirusega kuni 12 megabitti sekundis. Elioni toodete ja teenuste direktori Margus Kurmi sõnul on digitaalse televisiooni suurimaks eeliseks tavapärase analoogtelevisiooniga võrreldes tunduvalt parem pilt ja heli.

“DigiTV pilt jõuab vaatajani sama hea kvaliteediga nagu see telestuudiost väljub,? selgitas Kurm. “Lisaks heale pildikvaliteedile kaasneb DigiTV-ga mitmeid lisafunktsioone: vaataja saab valida menüüst erinevates keeltes heli, subtiitreid ja telekava koos saadete tutvustusega.?

Kodulahenduse kliendid saavad praegu põhipaketis vaadata 40 digitaalset telekanalit. Alates juulist lisandub võimalus valida ise telekanaleid juurde teemapakettidena, näiteks sport, lastele, muusika, slaavi jne. Sügisel kavatseb Elion hakata pakkuma ka digitaalset kaugvideolaenutust (Video on Demand), mis võimaldab klientidel otse teleriekraanilt tellida vaatamiseks nii eesti kui ka välismaised filme ja saateid.

Elion Ettevõtted AS

blog comments powered by Disqus