Elion DigiTV-lelisandusid uued võimalused

Elioni toodete ja teenuste direktori Margus Kurmi sõnul sisaldab slaavi põhipakett nelja Soome telekanali ning Pro 7 ja Mezzo asemel kuute populaarset Vene telekanalit, milleks on RTV Detski Mir, RTV Na?e Kino, REN TV, RTVi, TDK, Inter+. “Samuti lisasime DigiTV põhipaketti tasuta 47 Music XTRA digiraadio non-stop kanalit, mis mängivad ööpäevaringselt erinevate stiilide muusikat,? rääkis Kurm. ?Raadiokanalid on jagatud 11 erinevasse stiiligruppi ? klassikaline, kantri, instrumentaalmuusika, rahvusvaheline muusika, d?äss, unustamatud lemmikud, latiino, rokk, tantsumuusika, pop ja alternatiivmuusika.?

Põhipaketi vahetus slaavi põhipaketi vastu ja vastupidi maksab ühekordse tasuna 30 krooni. Kodulahenduse kuutasu põhipaketi valikust ja raadiokanalite lisamisest ei muutu. Raadiokanalite kuulamiseks tuleb valida digiboksi peamenüü ja sealt “Digiraadiod?.

Alates eelmisest nädalast pakub Elion igal nädalal ühte teemapaketti kõigile Kodulahenduse DigiTV klientidele tasuta. Sel nädalal on selleks teaduse ja kultuuri teemapakett, 6.-12. novembrini sport, 13.-19. novembrini muusika ning 20.-26. novembrini slaavi teemapakett.

Elioni interneti- ja andmesidevõrgu talituse direktori Toivo Praakli sõnul on enamik kvaliteediprobleeme DigiTVga lahenemas selle kuu jooksul. “Nokia on alustanud meie ADSL2+ sõlmedele toimiva riistvara tarnimist,? lausus Praakel. “Kokkuvõtlikult võib öelda, et oktoobri jooksul saame stabiilsemalt tööle enamiku DigiTVd pakkuvaid sõlmi. Teise olulise sammuna DigiTV kvaliteedi parandamiseks on Elion valinud alternatiivseks DSL-seadmete tarnijaks Alcateli, mis võimaldab meil hajutada riske ühe tootja tarneprobleemide korral.?

Elion hakkas 17. aprillist pakkuma digitaalset telepilti ADSL interneti püsiühenduste võrgu kaudu ning alates maikuust uue põlvkonna Kodulahendusi koos ülikiire internetiga. Uue põlvkonna Kodulahendus muutus kolmikteenuseks, mis pakub klientidele ühtse kuutasu eest lisaks telefoniühendusele ning võrgusisestele kõnedele ka digitaalset telepilti ning internetiühendust allalaadimiskiirusega kuni 12 megabitti sekundis. Digitaalse televisiooni suurimaks eeliseks tavapärase analoogtelevisiooniga võrreldes tunduvalt parem pilt ja heli. Lisaks heale pildikvaliteedile kaasneb DigiTV-ga mitmeid lisafunktsioone: vaataja saab valida menüüst erinevates keeltes heli, subtiitreid ja telekava koos saadete tutvustusega.

Elioni DigiTV teenust on saatnud enneolematu populaarsus: kuue kuuga on teenusega liitunud ligikaudu 20 000 klienti. Hetkel on ADSL-võrk valmis digitaalset televisiooni ja ülikiiret internetti edastama ligikaudu 90 linnas ja suuremas asulas üle Eesti. Aasta lõpuks levib DigiTV ja ülikiire internet kõigis Eesti linnades ning ligi 100 suuremas asulas, nii et seda saavad kasutada rohkem kui kaks kolmandikku Elioni internetiklientidest.

Lisainfot DigiTV kohta saab Elioni kodulehelt www.tv.elion.ee, klienditeeninduse telefonilt 165 või Elioni esindustest üle Eesti.

Ain Parmas,
Elion Ettevõtted AS meediasuhete juht

blog comments powered by Disqus