Eestis hakatakse otsima Superstaari

Eelvoorudesse oodatakse 16-25-aastaseid noori, kel on tõsine soov särada ja staariks saada. Kandideerijatelt eeldatakse lauluoskust ja lavapotentsiaali.
Eelvoorudes osalemiseks tuleb täita ankeet TV3 kodulehel www.tv3.ee/superstaar. Eelvoorude täpsed toimumisajad avalikustatakse lähipäevil nii TV3 kodulehel kui ka uudistesaates “Seitsmesed uudised”.
“Eesti otsib superstaari” on maailmakuulsa formaadi “Pop Idol” järgi valmiv teleshow. Tegemist on nii TV3 kui Eesti telemaastiku seni võimsaima projektiga. Mitmekümnes riigis ülisuure vaatajamenu osaliseks saanud saatesarjas valitakse sadade kandidaatide karmis konkurentsis välja staar, kellele pakutakse erakordseid võimalusi tähelennu alustamiseks.

Saatesarja “Eesti otsib superstaari” võitjaga sõlmitakse poole miljoni kroonine plaadileping. Lepingu sõlmib Universal Music Groupi esindaja Eestis, Lätis ja Leedus, plaadifirma MT Holding. Plaadilepingu mahust makstakse võitjale kohe kätte sada tuhat krooni ning Universal Music Group reserveerib endale õiguse võitjaga poole aasta jooksul pärast saatesarja lõppu sõlmida lisaks ka rahvusvaheline plaadileping.
Formaadi “Pop Idol” põhjal järgi valminud teleshowd on ülimenukaks osutunud näiteks USAs, Inglismaal, Kanadas, Austraalias, Norras, Saksamaal, Belgias, Hollandis, T?ehhis, Prantsusmaal ja Soomes. Eesti on 36. riik, mis oma superstaari otsinguid alustab.

ANNELY ADERMANN
TV3 avalike suhete juht

blog comments powered by Disqus