“Eestimaa uhkus 2007” kutsub tublisid inimesi tunnustama

Juba kolmandat aastat toimuv TV3 ja Elioni heategevusprojekt “Eestimaa uhkus” ootab infot kangelaslike inimeste kohta, keda tunnustada suurejoonelisel auhinnagalal detsembrikuus.

Sarnaselt eelmistele aastatele toovad TV3 “Seitsmesed uudised” saabunud vihjete põhjal eetrisse tublisid inimesi tutvustavad lood, mille seast teeb lõpliku valiku auväärt ?ürii maestro Eri Klasi juhtimisel.
Infot tublidest kaaskodanikest oodatakse TV3 uudiste vihjetelefonile 601 2613 või e-posti aadressile eestimaa@tv3.ee. Lisateavet saab TV3 kodulehelt www.tv3.ee/eestimaa.

 Erinevalt tavalistest tänuüritustest, kus tähelepanu keskpunkti jõuavad avalikkusele tuntud ja kuulsad kodanikud, astuvad “Eestimaa uhkus” galal lava valgusvihku täiesti harilikud inimesed, kes on korda saatnud midagi suurt – midagi tunduvalt enamat, kui kogu ühiskond neilt oodanud on.

Suurprojekt “Eestimaa uhkus” juhib tähelepanu vapratele ja imetlusväärselt tublidele inimestele meie ümber, innustab heategusid tegema ja kaasinimesi aitama, propageerib ühiskonnas elu tõelisi väärtusi ning paneb nii asjaosaliste kui kõrvaltvaatajate silmad särama.

ANNELY ADERMANN,
TV3 avalike suhete juht

blog comments powered by Disqus