Eesti Post sulgeb tänavu Kaarepere ja Lümati postkontorid

Ümberkorraldused hõlmavad 95 postkontorit erinevates maakondades üle Eesti, kus on postiteenuste tarbimine olnud minimaalne, teatas ettevõtte pressiesindaja.

Tema sõnul panustab ettevõte senisest enam motokandele ja frantsiisikontoritele.

 

?Tuleme oma klientidele lähemale erinevate kanalite kaudu tagades nii kvaliteetse postiteenuse,? vahendas pressiesindaja postifirma juhatuse liikme Ahti Kallaste sõnu.

?Liigume edasi ümberkorralduste teel klienditeeninduse paremaks tagamiseks elanikkonnale. Lähtunud oleme klientide vajadustest ja mugavusest. Edaspidi hakkavad paljudes piirkondades postiteenused tulema inimesele koju kätte, mis eeldab harjumuste muutmist. Jätkusuutlikkuse seisukohast ei ole Eesti Post erand, et lubada endale paigalseisu, liikuda tuleb koos meid ümbritsevate arengutega. Kvaliteetset postiteenust saab pakkuda seal, kus on kliendid,? lisas Kallaste.

Motokanne on postiteenuste osutamine kirjakandja poolt kojukande ajal kliendi kodus, liikudes klientidele teadaolevatel marsruutidel ja kellaaegadel. Külaelanikel on võimalik kutsuda ilma täiendava tasuta postitöötaja koju spetsiaalse kutsekaardi, telefoni ja e-posti teel juhul, kui ta soovib saata postipakki, täht- või väärtkirja, rahakaarti, tellida perioodikat või tasuda makseid.

Auditeerimata andmetel jäi Eesti Post eelmisel majandusaastal üle 900 mln käibe juures 34 miljoniga kahjumisse. Eelmisel aastal saadeti Eesti Posti vahendusel ligi 60 miljonit kirja, ligi 2 mln postimüügipakki, ligi 1,5 mln ELS Ekspress kullersaadetist.

Seisuga 1. jaanuar 2008 on ettevõttel 495 postkontorit üle Eesti. Eesti Post on riigile kuuluv äriühing, kus töötab 4100 inimest.

Reorganiseerimisele minevad postiasutused on väljas kodulehel www.post.ee
Vooremaa

blog comments powered by Disqus