Eesti motokrossi paremik tuleb Linnamäele

Eesti karikavõistluste etapp Linnamäel toimub kahel järjestikusel päeval. Laupäeval on veidi kergem päev, kuna siis sõidavad noorteklassid ? 50cc, 60cc, 85cc ja MX2. Viimati mainitus tõotab tulla väga huvitav ja atraktiivne võistlus, kuna sõitjad on väga kiired ja äkilised.

Järgmisel päeval võistlevad täiskasvanud klassides MX1 ja MX2 ning külgvankritega sõidus. Kohale tuleb kindlasti kogu Eesti paremik, kuna keegi ei taha ju punktidest ilma jääda. Arvatavasti on osalejaid 200-300 ringis.

Pealtvaatajatele on võistlus kindlasti atraktiivne, kuna Linnamäe krossirada on veidi ümber tehtud. Korraldaja Peeter Lauri sõnul näeb hüppeid ja pikemaid lende tänu sellele rohkem kui varasematel aastatel. Lisaks silmailule ja mootorimürale on pealtvaatajatel kohapeal võimalus võita ka auhindu. Nimelt loositakse kõikide piletiostjate vahel välja mitmesuguseid kinkekaarte ning lastejalgratas. Korraldaja Peeter Lauri sõnul on võistluste ajal ilus ilm, mida Eesti meteoroloogia ja hüdroloogia instituudi vaatlused ka kinnitavad.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus