Eesti meister sisevete allveekalapüügis on Valdur Udumäe

Laupäeval peeti Saadjärvel Eesti meistrivõistlused sisevete allveekalapüügis, mille korraldasid koos Eesti Kalaspordi Liit ja klubi Harpoon”. 

iii

Osales 61 allveekalapüüdjat, võistlejaid oli ka Lätist. Osalejate arvult olid tänavused allveepüügivõistlused ühed viimaste aastate suurimad.  Peakohtuniku Endrik Tõnsbergi sõnul lõi kaasa ka kolm noorsportlast ja kolm naist. 31 võistlejal õnnestus lõpetada võitlus tulemusega ehk kalaga, ülejäänutele jäi osalemisrõõm. Saagita jäid ka noorsportlased ja naisvõistlejad. Harpuuni ette jäi nii linaskeid, hauge, ahvenaid kui ka angerjaid. Meie maakonnast pärit oleva  Eesti meistri Valdur Udumäe päevasaagiga oleksid  rahul olnud ka  Saadjärve kutselised kalurid. Tema saagiks oli 5 haugi ja 8 angerjat, kusjuures suurim  angerjas kaalus 800g ja suurim haug 1 kg. Teise koha sai Konstantin Korenev ja kolmanda koha lätlane Sergeis Konsarovs.

Pühapäeval viidi aga läbi klubi Harpoon” lahtised meistrivõistlused allveekalapüügis Kuremaa järvel, kus osalejaid oli 12.

iii

ENE ILVES

blog comments powered by Disqus