Eesti Koolimiss 2006 – Merle Saar

Laupäeval, 13. mail krooniti koolide esikaunitar ? Eesti Koolimissiks 2006 kuulutati Merle Saar Tartu Raatuse gümnaasiumist.

Esimese printsessi tiitli pälvis Helen Reilson Jõhvi gümnaasiumist ning teiseks printsessiks kuulutati Anna Stotskaja Tallinna Läänemere Gümnaasiumist.

Saku Suurhallis toimunud suurejoonelise finaaliga pandi punkt alates sügisest Eestimaa koolides väldanud koolinoorte iludusvõistluste sarjale.

Kaheksa tundi kestval üritusel astusid lavale 50 missi, kes on oma kooli esindama valitud 9.-12. klassi tütarlaste seast. Kandidaate hindasid rahvusvaheliste mainekate modelliagentuuride esindajad ja erinevate iludusvõistluste korraldajad.

Eesti Koolimissi patrooni Kristiina Ojulandi sõnul võib Eesti Koolimissi lõppvõistluse lavalt auväärse ?ürii abiga sirguda rahvusvaheliselt tuntud modell või iluduskuninganna, kes toob Eestile au ja positiivset kuulsust kogu maailmas.

Ürituse peakorraldaja Ruth Ojatalu hindab konkursi puhul just aspekti, et võistlust korraldatakse õpilastelt õpilastele. Ojasalu toob veel välja, et tegemist ei ole kommertsüritusega, mille peaeesmärgiks oleks võimalikult

paljudele neidudele töölepingu pakkumine mõnes modelliagentuuris.

Tegelikult on juba kõik osavõtjad võitjad ning materiaalse auhinna asemel on võimalus saavutada palju enamat. Pigem on tegemist lausa ilumessiga, kus kontakte vahetada ja noortele neidudele eneseteostusvõimalust pakkuda.

Eesti Koolimissile 2006 Merlele tehti juba ettepanek osaleda juulis rahvusvahelisel iludusvõistlusel Kemeris Türgis.

blog comments powered by Disqus