Eesti karikavõistlustel sangpommi kahevõistluses jäi üks karikas kodusaali

Isikliku rekordi püstitas ka Elvi Bender, kes oli 12 kg pommi rebimises 234 korraga kindel võitja naisveteranide seas. Tõsise  omavahelise duelli pidasid  üle 90 kg kaalus Jõgevamaa omad rammumehed Andres Metjer  ja selle aasta Euroopa veteranide meister Ülo Kuusk. Andresele andsid 32 kg pommiga tehtud 27 tõukamis- ja 98 rebimiskorda   kokku 152 punkti, vanameister vastas 24 kg pommiga 46 tõuke- ja 213 rebimiskorraga ning edestas oma konkurenti 0,5 punktiga. Päeva parim tulemus kuulus tartlasele Ruben Poljakovile, kes kuni 90 kg kaalus tõukas 24 kg pomme 100 ja rebis10 minuti jooksul 225 korda, samas kaalus tuli teiseks Palamuse Spordiklubi värvides võistlev Martin Kalk 165,5 punktiga.

Päeva põnevamad sündmused jäädvustas vastloodud Kalevi Spordikanali operaator, nii et tulevikus on loota sangpommivõistluste suuremat kajastamist ka televisiooniekraanil.

Järgmine võimalus sangpommitõstjatele kaasa elada on 28. novembril kell 18.00 VIRTUSES, kus Jõgevamaa lahtistel meistrivõistlustel löövad kaasa ka Järva- ja Tartumaa parimad noored ja mehed.                                                             

Valdu Weltbach                                             

blog comments powered by Disqus