Eesti ja Läti saalihokivõistkonnad kohtusid maavõistlustel

Eesti ja Läti maavõistlused saalihokis on muutunud traditsiooniliseks. Tänavuste võistluste Eesti koondises mängisid ennekõike spordiklubi Tähe mängijad. Meeskonna kapten oli Ilmar Niitov, väravavaht Tõnis Vähi, kaasa mängisid ka Oleg Jelagin, Timo Olesk, Nikita Bõstrov, Tammi Kivi, Targo Treial Mario Paulus, Siim Hõim, Timmo Zimmermann ja Keio Kanna.

Esimeses mängus lõid Eesti koondise liikmetest värava Ilmar Niitov ja Mario Paulus. Lätlastel õnnestus aga lüüa viis väravat ja nad võitsid 5:2. ?Tegelikult oli Eesti koondis osavam ja võimekam, kuid paraku jätsid poisid mitmed võimalused kasutamata,? lausus treener Marko Saksing.

Ka järgmine mäng kulges pingeliselt. Pärast vaieldavat karistusviset õnnestus Läti koondisel seis viigistada 9:9. Üheksa sekundit enne mängu lõppu viskas aga Timo Olesk Oleg Jelagini söödust värava, mis tõi Eesti koondisele võidu 10:9

Praegu kestab ka uute mängijate vastuvõtmine Jõgeva Tähe võistkondadesse. ?Ootame 1991. kuni 1995. aastal sündinud poisse ja aastakäikude 1986-1990 tüdrukuid,? teatas spordiklubi juhatuse esimees Marko Saksing.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus