Eesti Energia pakub projekteerimis- ja ehitusteenuseid

Neljapäeval kohtusid Põltsamaa vallavalitsuse juhid Eesti Energia esindajatega, kes tutvustasid uusi teenuseid, mida ettevõte pakkuma hakkab.

Nimelt hakkab Eesti Energia tegelema ka projekteerimise ja ehitamisega alates suuremate elektriliinide rajamisest kuni elektrisüsteemide paigaldamiseni korteritesse. Põltsamaa vallavanema Toivo Tõnsoni sõnul on huvitub omavalitsus energiafirma hinnapakkumistest mitmete tööde teostamisel.

Põltsamaa vallavalitsuses käisid uutest teenustest rääkimas Eesti Energia juhtivkonsultant Peeter Hüsson, äriklientide ja võrgumüügi valdkonna juht Andres Keba ning sama valdkonna assistent Gea Tooming.

“Eesti Energia on tulnud turule uute teenustega ning pakub konkurentsi teistele samalaadseid töid tegevatele ettevõtetele. Oleme koostööst huvitatud, konkreetsete lepingute sõlmimiseks ootame Eesti Energia ASilt hinnapakkumisi, ” ütles vallavanem Toivo Tõnson.

“Tegemist vajavaid elektritöid jätkub meie vallas piisavalt. Näiteks on järjest rohkem külasid saanud tänavavalgustuse, mille paigaldamine on praegu pooleli Esku ja Kamari külas,” lisas ta.

Tõnsoni sõnul on Eesti Energia Põltsamaa valda võrdlemisi palju investeerinud ja kuulsime, et seda tehakse ka edaspidi,” märkis omavalitsusjuht.

Kohtumisel Eesti Energia esindajatega osales ka Põltsamaa vallavara juhataja Valev Uus. 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus