Cosmose ja Pedja edukas koostöö

Meeskond on püsinud läbi hooaja esikolmikus ning asub hetkel tabelis teisel kohal. Cosmose meeskonnas oli ennegi oluline panus Jõgevalt pärit hokimeestel, kuid nüüd mängib meeskonna eest regulaarselt veel üks viisik Jõgevalt ja lisaks kaitseb edukalt väravat jõgevalane Ruslan Blinnikov.

Cosmose esimeses viisikus on kolm Jõgeva juurtega mängijat: Vello Mõtte, Priit Jõeäär ja Tiit Lääne. Lisaks veel Vaimastveres kunagi koolis käinud Rein Milleri poeg Toomas Miller. Ainus mujalt tulnu on SLÕhtulehe ajakirjanik Peep Pahv. Esimese viisiku juures mängivad veel Raimond Poll ja Kaido Poom.

Teine viisik, milline on üks turniiri tugevamaid, mängib tavaliselt koosseisus Hannes Pagi, Alon Pärlin, Ivar Sander edurivis ja Janno Pärn, Taivo Ploom kaitses. Vahetusmängijatest on Jõgevalt pärit veel Lembit Sepp.

Valdavalt jõgevalastest koosnev meeskond on pidanud seni vastu võtma vaid kaks kaotust. Totalile kaotati 0:2 ja Unistarsile 3:6. Seejuures puudusid mõlemas kaotusmängus mitmed tugevamad mängijad. Turniiri ainuliidri HC Unistars koosseis on aga tugev. Sinna kuulub isegi eelmisel aastal HK Stars koosseisus Eesti meistriks tulnud mängija.

Cosmos/Pedja peakonkurent medaliheitluses saab ilmselt lisaks esikolmikule olevat veel Muusikud Zveeri, kus samuti nagu enamikes meeskondades mängib ka paar Jõgeva meest.

Cosmos/Pedja jätkab mängudega pärast Torino taliolümpiat, seega märtsi algul.

IMRE ERIMAA

blog comments powered by Disqus