Coop Pank pakub Põltsamaal soodsat teenust

Kui mõned pangad likvideerisid väikestes kohtades sularaha automaadid, siis Coop Pank on läinud vastupidist teed ja võimaldab paljudes Coopi kauplustes sularaha välja võtta ja sisse maksta.


„Coop Panga eesmärk on viia oma pangateenus võimalikult paljudesse Eestimaa paikadesse. Nii ei pea väikestes kohtades elavad inimesed sõitma selleks suurematesse linnadesse, kui nad soovivad sularaha pangakontole paigutada. Teenust saavad kasutada ainult Coop Panga kliendid. Teiste pankade klientidel tuleb teenuse kasutamiseks avada arve Coop Pangas,“ rääkis Coop Panga piirkonnajuht Tiina Tank eile Põltsamaa Konsumis.

Sularaha arvele panemiseks tuleb ulatada müüjale sularaha ja kinnitada tehing PIN-koodiga. Raha jõuab arvele hetkega ja on kohe kasutatav. Arvele saab panna ka münte. Coop Panga arvelduspaketiga liitunud klientidele on teenus tasuta. Teistele Coop Panga klientidele kehtib teenustasu 2 eurot + 0,5% sissemakstavast summast. Teiste pankade kliendid, kes soovivad teenust kasutada, peavad avama arvelduskonto Coop Pangas ja tellima pangakaardi.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus