Contrale kaks kulda juurde

Naisjuunioride teivashüppe võitis uue Jõgevamaa rekordiga 3.55 Laiuse neiu Maarja Pärs (Kuremaa Spordikool, treener Hendrik Lindepuu). Noorsooklassi meeste kolmikhüppes oli parim Põltsamaa noormees Mihkel Saks, kelle treenerid on Lea Vilms ja sügisest alates ka olümpiavõitja Jaak Uudmäe.

Nii meesjuunioride kui noorsooklassi meeste teivashüppes tuli neljas koht, vastavalt Ragne Amanduselt ja Kristo Rudissaarelt, mõlema tulemuseks jäi 4.30.

Kokku võitis Contra kõigi vanuseklasside peale viis kuldmedalit ning kui sinna juurde arvata kolm medalit, mille võitsid veel mullu Contra ridades võistelnud Viljar Vallimäe (MN 3000m kuld 8.44,10), Allar Lamp (PA 800m hõbe 1.59,59) ja Sten Veelak (MN kolmik pronks 13.08), siis on Jõgevamaa panus Eesti kergejõustikku märkimisväärne (viimatinimetatud kolm vahetasid klubi seoses Tartusse õppima asumisega).

Eeloleval nädalavahetusel on Tallinnas Eesti mitmevõistluse meistrivõistlused (kõik vanuseklassid) ning 9-10. veebruaril Tartu uues kergejõustikuhallis Eesti täiskasvanute meistrivõistlused. Mõlemal jõuproovil on ka Contra kergejõustiklastel medalilootust.

HENDRIK LINDEPUU

blog comments powered by Disqus