Contra juunioridele Eesti meistrivõistlustelt 4 medalit

Teine meistritiitel tuli noormeeste 3000 m jooksus, kus Viljar Vallimäe (Palamuse vald, treener Ester Laumets) üllatas konkurente sellega, et ei läinud tempot tegema nagu tavaliselt. Nii kujunes jooksu algus erakordselt aeglaseks (esimene kilomeeter 3.20), aga Viljar näitas, et tugev tempojooks ei ole tema ainus trump. Viimased 400 meetrit läbis Viljar 63 sekundiga ning sellele spurdile polnud konkurentidel midagi vastu panna. Võiduaeg 9.19,86 ei ole küll kõrgest klassist, aga meistritiitel on kõige tähtsam. Rekordaega saab üritada Eesti täiskasvanute meistrivõistlustel veebruari keskel.

Nagu juba tavaks on saanud, ei jää Contra teivashüppajad tiitlivõistlustel medalita. Noormeeste kõrgetasemelises võistluses (9 hüppajat üle nelja meetri) sai uue isikliku rekordiga 4.35 pronksmedali Kristo Rudissaar (Palamuse vald, treener Hendrik Lindepuu). Neidude samal alal piisas Kristi Kõivikul (Palamuse vald, treener Lindepuu) pronksmedaliks 2.60-st.

Möödunud aastal said Jõgevamaa noored kergejõustiklased talvistel sisemeistrivõistlustel kolme vanuseklassi (juuniorid, A ja B) peale kokku 5 medalit. Kui eeloleval nädalavahetusel toimuvatel A- ja B-klassi meistrivõistlustel veidikegi medalilisa tuleb, siis ollakse mullusega võrreldes jälle plussis.

Hendrik Lindepuu

blog comments powered by Disqus