Contra jooksjad tulid Eesti meistriks teatejooksus

Teatejooksudes on toodud Jõgevamaale küll medaleid, aga mitte meistritiitlit. Väärtusliku kulla tõid Jõgevamaale Madis Sulg, Eno Vahtra ja Allar Lamp. Võidetud meistritiitel tõestas veel kord, et edu saavutamiseks on vajalik n-ö maakondlik kergejõustikuklubi, mida Contra endast peaaegu ka kujutab – Madis Sulg on Põltsamaalt, Eno Vahtra Luualt ja Allar Lamp Palalt. Poiste B-klassi 3x1000m distantsil oli meil väljas ka teine võistkond (Ants Erik Assmann, Ago Vahtra, Toomas Pikkmaa), kes tuli tublile kaheksandale kohale (aeg 9.15,78).

Hästi jooksis TB 3×800 m teatenaiskond, kes ajaga 7.43,79 oli tugevas konkurentsis kuues. Näiteks mullu oleks nende aeg andnud pronksmedali. Võistkonda kuulusid Laiuse neiud Maarja Pärs ja Minna Kuslap ning Liis Emajõe Põltsamaalt.

TA 3×800 m distantsil, kus Contra võitis mullu hõbemedali, ei olnud meil sel aastal välja panna ühtlaselt head võistkonda. Helena Laumets jooksis omal etapil küll väga hea aja 2.21,0, aga naiskond tervikuna (lisaks Helenale veel Merit Sillaste ja Kristi Kõivik) jäi viiendaks ajaga 7.49,38.