Carmen ja Kuremaa SK rahvaliigas edukad

Teise etapi turniiril pidid kokku saama Jõgeva ja Tartu maakondliku etapi kaks paremat. Jõgevamaa esindajad ? Carmen ja Kuremaa SK ? olidki mõlemad kohal, Tartumaalt tuli aga kohale vaid üks naiskond, Volle ’81. Nii tuligi turniir pidada kolme naiskonna vahel.

Nagu rahvaliiga B-tugevusgrupi juhend ette näeb, peeti kõik mängud kolmegeimilisena. Iga geimivõit andis turniiritabelisse ühe punkti.

Carmen võitis Kuremaad 2:1 ja Vollet 3:0 ning oli viie punktiga turniiri parim. Vollest sai 3:0 jagu ka Kuremaa ja platseerus nelja punktiga teiseks. Seega pääsesid kolmanda etapi turniirile edasi mõlemad Jõgevamaa esindajad. Mängud olid numbrilistele näitajatele vaatamata tasavägised.

Meie, st Ida regiooni kolmanda etapi turniir peetakse ilmselt veebruarikuus Rakveres ning seal kohtuvad Carmen ja Kuremaa SK Ida- ja Lääne-Virumaa vahelise turniiri kahe parema, Rakvere ja Narva SVKga. Ühtekokku peetakse kolmandas etapis neli regiooniturniiri. Iga regiooni kaks paremat pääseb poolfinaalturniirile.

Startis Elioni rahvaliiga naiste B-tugevusgrupis tänavu üldse kolm Jõgevamaa naiskonda: lisaks Carmenile ja Kuremaa SKle ka Torma. Detsembri lõpus Tormas peetud esimese ehk maakondliku etapi turniiril tuli koduväljakunaiskonnal siiski tunnistada nii Carmeni kui ka Kuremaa 0:3 paremust.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus