C-klassis kolme esikohaga edukaim Roger Saar

Jõgeval peetud maakonna noorte meistrivõistlustel kergejõustikus võitis poiste C-klassis (sündinud 2004. ja 2005. aastal) kolm meistritiitlit Roger Saar (Põltsamaa ÜG), tüdrukutest said Helis Kiis (Jõgeva PK) ja Berit Kukk (Puurmani MK) võrdselt kaks esikohta.

Tänavu veebruaris U14 vanuseklassi Eesti talvistel meistrivõistlustel 60 meetri jooksus hõbemedali võitnud 13aastane Roger Saar oli maakonna meistrivõistlustel parim lühikestel jooksudistantsidel ja kaugushüppes. 60 meetri jooksus lõpetas Roger Saar ajaga 7,9 sekundit ning edestas Rome-Andro Moorat (Jõgeva PK) nelja kümnendikuga. 200 meetri jooksus oli Saare lõpuaeg 27,5, Janmar Reiljan (Palamuse G) jäi maha 1,2 sekundiga. Kaugushüppes tõi põltsamaalasele võidu viimasel katsel hüpatud 4.58, enne seda liidrikohal olnud Reiko Allingu (Jõgeva PK) kaotas lõpuks 16 sentimeetriga.

Kaks meistritiitlit võitis Andreas Sass (Torma PK), kes oli parim kuulitõukes (11.98) ja palliviskes (58.55), mõlemal alal sai teise koha Urmet Kaur Pala koolist.

800 meetri jooksus edestas Lauri Kaljurand (Jõgeva PK; 2.34,1) nelja kümnendikuga Rasmus Randoja (Laiuse PK). Kettaheites tuli maakonna meistriks Andre Jalajas (Põltsamaa ÜG; 28.51), kõrgushüppes oli 1.45ga parim Markos Serojev (Tabivere PK).

TV 10 Olümpiastardi võistlustel edukalt esinev Berit Kukk tuli Jõgevamaa noortemeistriks 600 meetri jooksus (1.57,2) ja kaugushüppes (4.31). Viimasel alal 4.13ga teise koha saanud Helis Kiis oli võidukas 200 meetri jooksus (29,5) ja kõrgushüppes (1.30).

Tasavägises 60 meetri jooksu finaalis võitis 8,5 sekundiga esikoha Kätlyn Saalits (Maarja PK), kes edestas Meryll Kulamaad (Tabivere PK) vaid ühe ning Berit Kukke kolme kümnendikuga.

Palliviskes võttis 40.88ga võidu Anu Paluoja (Lustivere PK), kuulitõukes oli 9.39ga parim Angelika Palm (Palamuse G) ning kettaheites Rebeka Pülsü (Põltsamaa ÜG; 14.64).