Bussijaama töö korraldamata?

Teisipäeval, 1. juunil kell 12.20 pidi buss Jõgeva linnast Jõgeva alevikku väljuma. Olin bussijaamas juba kell 12.00 ja ootasin ikka sama posti juures, kust buss varem on läinud, kuid seda ei tulnud. Tuli oodata õpilaste bussi, mis väljus kell 14.

Tahaksin teada, miks ei ole postidel kirjas busside väljumisaegu ja infot, millise posti juurest üks või teine buss väljub? Praegu läheb iga buss, kust juhtub. Kas reisijad peavad jooksma  ühe posti juurest teise juurde ja vahtima, kuhu seal seisev buss läheb?

Uus bussijaam tehti, aga postidele teavet ei pandud. 

Raske nägemispuudega pensionär

Toimetusele on kirja autori nimi teada

i

Busside sõidugraafik muutus

Jõgeva bussijaamas oli liiklusskeemis peatuste nummerdamine algselt ette nähtud, kuid Estakaadi tänava ehitamata jätmine seadis kahtluse alla, kui paljud bussid seda üldse kasutama hakkavad. Tänaseks on bussijaama nn sissetöötamisperiood möödas ning on selge, et bussiliiklus antud tänaval on regulaarne.

Jõgeva Linnavalitsus koostöös MTÜ-ga Jõgevamaa Ühistranspordikeskus organiseerib lähiajal peatuste nummerdamise ning ajagraafikute täiendamise, mis edastatakse kõikidele  bussifirmadele, kelle sõidukid läbivad Jõgeva bussijaama. Hetkel ongi bussiajad jaamahoone peaukse kõrvale aknale kõigile vaatamiseks pandud. MTÜ juhatuse liikme Heldur Lääne kinnitusel hakatakse paari nädala jooksul bussiaegu näitama ka bussijaamas asuvast telerist.

MTÜ Jõgevamaa Ühistranspordikeskus kinnitusel tekkis väikene segadus nimetatud liiniga seetõttu, et parajasti toimus üleminek suvisele sõidugraafikule. Siiani on MTÜ teavitanud reisijaid kõikidest liinisõitude muudatustest ning sõitude ärajäämistest paberteatega bussijaama uksel ning vabandab kodaniku ees, et seekord tekkis infosulg.

Osapooled vabandavad veelkord bussist maha jäänud reisija ees. Loodetavasti tulevikus enam selliseid probleeme ei teki.

Jõgeva Linnavalitsus

MTÜ Jõgevamaa Ühistranspordikeskus

blog comments powered by Disqus