Baltic Agro Estonia juubelitoetustest kaks Jõgevamaale

2020. aasta tähistab Baltic Agro Estonia oma ettevõtte 25. aastapäeva. Selle juubeli tähistamiseks otsustati korraldatava suure ühise tähistamise asemel toetada Eesti maapiirkondades viit kogukondlikku ettevõtmist. Jõgevamaal said toetust Sadala 6. klassiline kool laste mänguväljaku mitmekesistamiseks ja Adavere Uisuklubi lastetegevuste toetamiseks.


„See toetus tuli meie kooli jaoks suure üllatusena, sest ettepaneku toetuse saamiseks olid teinud meie tublid koolilaste vanemad. Meil on väga vedanud kohaliku kokkuhoidva kogukonnaga,” kiidab Sadala 6. klassilise kooli direktor Taavi Duvin. Laste õuemänguala täiustamine rõõmustab kuni 60 last ja muidugi ka nende vanemaid.
„Baltic Agrol on Adavere uisutajatega pikaajaline koostöö aastast 2008. Meeldiv oli see, et nad märkasid ise meie püüdlusi ja tegemisi ning tulid toetust pakkuma,” kommenteerib Adavere uisukooli eestvedaja Väino Treiman.
„Olin väga üllatunud, kui osutusime valituks, sest viimasel ajal on mitmed toetajad loobunud toetamast ja meie eelarve ning koos sellega parimad võimalused kahanenud. Selle toetuse abil on võimalik viia parimad noored uisutajad ka jäähalli, normaalmõõtmetega rajale, korraldada neile laager ja osaleda noorte rahvusvahelistel võistlustel, et tagada nende areng.”

ULVI TAMM

blog comments powered by Disqus