Avinurmes tuleb tünnilaat

Tänavu 23. juunil toimubki Avinurmes järjekordne laat. Kauplema on oodatud peamiselt käsitöömeistrid. Loomulikult näeb laadal meie oma tünnimeistrite toodangut, aga ka muid kohalikke puidutooteid. Avinurme puiduettevõtetes valmistatakse täispuidust mööblit vastavalt tellija maitsele ja soovidele, mitmesuguseid majapidamises vajalikke tarbeesemeid, nägusaid meeneid, ümarvarsi majapidamistarvikutele ? labidatele, luudadele, rehadele, kühvlitele jne. Tehakse ka lipuvardaid. AS IMB toodab väga suures valikus voodri- ja dekoratiivlaudu.

Kõiki meie laatu on läbinud mingi kindel peateema. Kuna seekord on tähelepanu keskmes kohalikud taidluskollektiivid, kannab laat pealkirja ?Me ise ilotegijad?. Pealaval esitatava programmi lavastab endisest avinurmelasest näitleja Malle Pärn. Kaasa löövad Avinurme mees-, nais- ja poistekoor, puhkpilliorkester, ansamblid jt. Kultuurikeskuses on avatud näitused. Peetakse võrkpalliturniir Avinurme Kapa auhinnale. Kirikus esinevad vennad Johansonid.

Avinurme valla külade esindajad tulevad seekord laadale koos müüma ja lustima, korraldavad tünnidega seotud rahvalikke mänge, võistlusi jpm. Lastega seotud ettevõtmisi toetab Kalevi kommilaev. Kõigi päevapileti ostnute vahel loositakse välja hinnalised auhinnad. Toimub suur heategevuslik oksjon, mille tuludest toetatakse kultuurikeskusse kontsertklaveri ostu.

Head inimesed! Tulge ostma ja müüma, tulge osa saama laadamelust! Tulge ? ja te veendute, et Avinurme on üks Eestimaa kaunis paik, kus elavad sõbralikud ja töökad inimesed. Infot anname telefonidel 514 6834 ja 339 7483.

VILMA RAIMETS,
üks tünnilaada korraldajatest

blog comments powered by Disqus