Avinurmes tuleb tervisliku toitumise õhtu

Neljapäeva õhtul saab tervisliku toitumise õhtu teoks ka Avinurme vallas, täpsemalt sealses hästi tuntud Avinurme Elulaadikeskuses.

Avinurme tervisliku toidu õhtu läbiviija Kaidi Alberi sõnul on tervisliku toidu õhtu jätkuks aasta tagasi teoks saanud samasugusele üritusele. Nii nagu mujalgi rahastab ka Avinurmes tervisliku toitumisega seotud ettevõtmisi riik. Aasta tagasi osales Avinurme Elulaadikeskuses tervisliku toidu õhtul kakskümmend huvilist. Kaidi Alberi sõnul on selline osalejate hulk maksimum, sest rohkem inimesi keskuse kööki ei mahugi.

Ka seekordsele tervisliku toidu õhtule tuleb osalejatel eelnevalt registreeruda ning nädal enne üritust oli oma soovist osaleda teada andnud ligi 15 inimest. Nende hulgas oli ennast kirja pannud ka üks mees.

Avinurmes teoks saava tervisliku toidu õhtu eelinfos on öeldud, et peale tervitussõnu toimub loeng. Ürituse korraldaja Kaidi Alberi lubas, et loeng toimub sealsamas pliidi juures ja ega ta pikalt teooriast räägigi, pärast lühikest teoreetilist sissejuhatust saab kohe tegutsema asuda. Nädal enne toiduõhtut ei teadnud Alberi, mis saab olema eelroaks, aga põhitoiduna valmistatakse tatra-juurvilja kanapada ning magustoiduks banaanihõrgutisi.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus