Avinurme sai oma esimese pakiautomaadi

Eesti 100 uue pakiautomaadi paigaldamise projekti raames asus DPD Eesti teisipäeval seadistama Avinurme Konsumi ja Iisaku Grossi poe juurde esimesi DPD pakiautomaate.


„Uute pakiautomaatidega oleme võtnud eesmärgiks tulla inimestele võimalikult lähedale ja otsisime ekstra asukohti ja kuulasime klientide tagasisidet, et millistes asukohtades sooviti kindlasti uut või siis täitsa esimest pakiautomaati näha,“ selgitas DPD Eesti tegevjuht Remo Kirss. „Meil on väga hea meel, et jõudsime nüüd ka Avinurme ja Iisakusse ning loodame, et kliendid võtavad pakiautomaadid hästi vastu.“
Keskmiselt võtab ühe uue pakiautomaadi paigaldus kuni kolm tundi ning tööga saab hakkama kaks inimest. Esimeste paika saanud pakiautomaatide puhul läheb peale paigaldust veel paar päeva aega süsteemide seadistamiseks enne kui automaadist pakke saab saatma hakata.
„Järgnevatel nädalatel paigaldame iga päev kaks uut automaati ja eeldatavalt leiavad kõik 100 uut pakiautomaati uue asukoha märtsikuuks,“ selgitas Kirss.
„Lisaks Eesti sajale uuele pakiautomaadile paigaldatakse kokku 270 pakiautomaati ka Lätis ja Leedus ning projekti koguinvesteering Baltikumis küündib 8 miljoni euroni.“
VOOREMAA

blog comments powered by Disqus