Avinurme piirkonna külad pidasid tänuõhtut

Reedel toimus Vadi vanas koolimajas esimest korda Avinurme Külavanemate Koja ja Avinurme piirkonna külade tänuõhtu. Tunnustati inimesi, kes panustavad oma tegevusega ja ajaga, et külaelu ei hääbuks. Nad on oma kogukonna jaoks alati olemas ning seda ilma, et keegi neid selleks peaks paluma.
„Keerulise olukorra tõttu ei saanud sündmust teha nii suurelt ja uhkelt nagu algselt oli planeeritud, aga need, kes tulid, said kindlasti meeldiva elamuse. Meie aktiivsed ja tegusad naised algatavad ja korraldavad, aga tegijad ja oskajad on sageli ikka mehed. Tänasime 16 meest ja nelja naist, kes on millegi erilisega hakkama saanud.
Jõgevamaa Kodukandi Ühendus valis Jõgevamaa aasta külaks Avinurme külade piirkonna ja see tunnustus andis rohkelt julgust edasi minna ja juba on meil ka uued ideed. Oleme kõikide küladega küll palju üheskoos ära teinud, aga pole seda siiani väga välja reklaaminud. Uuel aastal ongi plaanis muuta meie tegemisi nähtavamaks,” kinnitas MTÜ Avinurme Külavanemate Koda juhatuse liige Krista Pedak.
Tänukaardid tunnustuse saajatele tekstiga „Aitäh, et hoolid” joonistasid Avinurme lasteaia Naerulind lapsed. Puidust tänutahvlid valmisid Avinurme gümnaasiumi tööõpetusklassis.

ULVI TAMM

TUNNUSTUSTE SAAJAD

Piilsi külast:
Kalev Karo, Kalle Karo,
Kaja Karo, Ivar Ilves
Maetsma külast
Ants Raja, Verner Mölder
Vadi külast
Jaanus Kaarama, Kalev Väli,
Vahur Jago
Laekannu külast
Viljar Kuusmann, Mare Allikas
Piia Leemet-Vettik, Urmas Rosin, Marek Arnold Vettik
Kiissa külast
Mati Korol
Ulvi külast
Lennard Mägi, Allan Pukk
Adraku külast
Mäido Mägi
Kõrvemetsa külast
Terje ja Urmas Ilves
Paadenurme külast
Tõnu Leeben, Urve Oja,
Kaja Leeben

 

blog comments powered by Disqus