Avatud uste päev Tallinna Ülikoolis

Alates kella 12.15 on avatud uste päevale tulijail võimalik kuulata Tallinna Ülikooli õppejõudude arutlusi. Põnevat vaatemängu lubavad oma dialoogiga “Kuidas suhtuvad teineteisesse ja tegelikkusse loominguline ja teaduslik mõtteviis?” pakkuda koreograafia lektor Jüri Nael ja TLÜ Ökoloogia Instituudi direktor Mihkel Kangur. Intellektuaalseid elamusi tõotavad ka kultuuriteaduste professor Mihhail Lotman ning üld- ja rakenduslingvistika professor Martin Ehala oma diskussiooniga “Kui palju võib üks keel ja kultuur muutuda, et ta jääks iseendaks?”.

Reklaami ja imagoloogia lektor Linnar Priimägi astub sel päeval üles ettekandega “Kuidas ära tunda haritud inimest?”, üld- ja rakenduslingvistika lektor Katrin Aava kõneleb probleemist “Valimiskast kaubanduskeskuses” ning rekreatsioonikorralduse lektor Mart Reiman arutleb teemal “Rekreatsioon ? kas pidu või teadus?”.

Avatud uste päeval toimub erialade laat ja mitu erinevaid infotunde. Lähemat teavet saab kõigi erialade kohta, millele 2007. aasta suvel vastuvõtt toimub.

KRISTA MÄNNA,
Tallinna Ülikooli pressiesindaja

blog comments powered by Disqus