Avatakse kohvik Tabbifer

Mõnusat ja hubast söögikohta, kus lisaks kohvile ja muudele jookidele ka otse pliidilt tulnud suppi ja praadi pakutakse ning kohvikõrvaseks ahjusooje saiakesi saab, on Tabivere aleviku rahvas juba ammu igatsenud.

Esmaspäeval teebki vabaajakeskuses uksed valla kohvik Tabbifer. Toitlustuskohale pandi nimi Tabivere ajaloolise nime auks, selle menüüga, kus võimalikult palju kohalikku toorainet kasutatakse, soovitakse aga au sisse tõsta tänaseid põllumehi.

Söögikoha omaniku Mehis Kursi sõnul on Tabbifer esialgu avatud esmaspäevast neljapäevani kella 11- 15, reedeti ja laupäeviti 11-18 ja pühapäev on  kohviku töötajatel puhkepäev.  Soojal ajal, kui rahvast rohkem liikvel ja läbisõitjadki sagedamini asulasse sisse pööravad, on plaanis lahtiolekuaegu vastavalt klientide soovile muuta. 

„Kohvikus on kohti umbes neljakümnele külastajale, sisustatud on nõuetele vastav köök ja vajalikud abiruumid.

Toitude valmistamisel ja klientide teenindamisel püüame esialgu hakkama saada oma pere jõududega. Kui klientuur laieneb ja nõudlus suureneb, võtame töötajaid juurde,” rääkis Mehis.

Nii, nagu varem, saab tema sõnul reserveerida koosviibimisteks bowlingusaali, maja alumise korruse väikest saali ja saunu.

Alates kevade esimesest nädalast on aga kõik Tabbiferi sööma ja kohvi jooma teretulnud!

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus