Avariis raskelt viga saanud mees suri haiglas

Läinud nädala neljapäeva ennelõunal juhtus Põltsamaa vallas Tallinn-Tartu-Võru-Luhamaa tee 137. kilomeetril liiklusõnnetus. Esialgsetel andmetel põrkasid lauges kurvis esinurka pidi kokku Tallinnast Tartu poole liikunud Renault kaubik, mida juhtis 26aastane mees ja talle vastu sõitnud Toyota Auris, mida juhtis 71aastane mees.


Nii kaubiku kui ka sõiduauto juht said õnnetuses viga ning meedikud viisid kannatanud haiglaravile. Kahjuks olid Toyotat juhtinud 71aastase mehe vigastused sedavõrd tõsised, et meedikutel ei õnnestunud tema elu enam päästa ning mees suri mõne päeva möödudes haiglas.

Jõgeva politsei eriasjade uurija Tarvo Aas ütles, et õnnetuse põhjus ei ole veel teada, kuid selle selgitamiseks alustas politsei kriminaalmenetlust ja tellis vajaminevad ekspertiisid.

„Mõlemad autojuhid olid kained ja kasutasid turvavööd, nad omavad juhtimisõigust ja sõidukitel olid all nõuetele vastavad rehvid. Ka tee- ja ilmaolud olid sel ajal head. Mis võis viia nõnda traagilise tagajärje toonud õnnetuseni, ei ole hetkel veel teada. Kontrollime erinevaid versioone,“ ütles ta.

Sel aastal on Eestis liiklusõnnetustes hukkunud 18 inimest, mida on täpselt sama palju kui mullu samal ajal.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus