Avalik kiri Jõgeva linnavalitsusele

Jälle on sügis käes, ilmad juba pikemat aega niisked ja jahedad. Niiskus ja jahedus tikub ka tuppa, millest tingitult on palju külmetushaigeid nii laste kui ka täiskasvanute seas.

Liigne niiskus teeb liiga ka vanematele inimestele, kellel ägenevad liigesevalud.

Pärinud Jõgeva kortermaju kütvast firmast Eraküte järele, millal siis saame toasooja, vastati,et nemad on kütmiseks valmis kasvõi homme, aga inimesed ei soovi, et kütmist alustataks.

Nüüd ma tahaksingi teada, kes on need enamik Jõgeva inimesi, kes oma tervise hinnaga püüavad mõned kroonid kokku hoida. Minu tuttavate hulgas ei ole küll ühtegi sellist, kes ei soovinud oma elamist soojaks saada. Vastupidi, nagu meie, nii on ka nemad sunnitud oma kortereid kütma elektriga, mis lõppkokkuvõttes on kallimgi kui tsentraalkütte soojus.

Kes peaks olema nüüd Jõgeva linnas see, kes ütleks, et aitab inimestel külmetamisest ja asugem kortereid kütma. Kas mitte linnavalitsus? Linnaelanike enamuse soovi ei peaks ju nii väikeses linnas olema raske välja selgitada. Teistes linnades, muuseas, juba köetakse. Rahulolematuid aga jätkub alati, olgu kõne all mis küsimus tahes.

Mina ja minu tuttavad Jõgeva linna elanikud soovime küll kiiresti toad soojaks saada, sest sügis on käes ja soojad ilmad mööds.

Lugupidamisega
Jõgeva linna kodanik
(kirja autori nimi on toimetusele teada)

blog comments powered by Disqus