Avalik kiri hr. Toomas Vahurile

Mind paneb imestama Teie nahaalsus avaldada linnapeale umbusaldust. Enne kui kellelegi varba peale tahad astuda, vaata üle kõigepealt oma kapsaaed! Nimelt võib Jõgevamaa reklaamlehes Fookus nr.18 ilmunud artiklist ridade vahelt välja lugeda, et ainuke õige mees, kes on võimeline seisma hea linna käekäigu pärast, olete Teie ise. Kas see ikka on nii? Vaevalt. Toon mõningad lihtsad näited:

1. Eelmise aasta mai lõpus juhtisin teie tähelepanu sellele, et Pae kaupluse linnapoolne külg jätab väga räämas mulje, enamik aknaid olid katki. Informeerisin sellest ka linnapead, kes tegi selle kohta Teile märkuse. Nende kordategemine võttis aega kolm kuud. Mis linna heast käekäigust, korrasolekust saame rääkida? Teile see küll korda ei lähe!

2. Linnavolikogus vastu võetud otsus tänavate nimede muutmise kohta on Teile nagu hane selga vesi. Egas muidu ilutseks siiamaani Pae kaupluse fassaadil Gagarini 33.  Kas te tõesti ei tea, et tänava nimi muudeti juba ammu Aia tänavaks. Iga lasteaia juntsu teab seda.

3. Miks Te ei hooli inimeste tervise eest? Lausa eluohtlik on Pae kaupluse ees oleva platvormi pealt mahatulek linnapoolselt küljelt. Nimelt ootab ees paarikümne sentimeetri kõrgune kukkumine. Olen ise näinud, kuidas väiksed lapsed sõidavad teadmatuses jalgrattaga sealt alla. Kuidas Te hoolite linnainimeste tervisest?  Nagu näha, seda pole ollagi.

4. Mida olete teinud Pae restoranist? See, mis veel on järele jäänud, võtab sõnatuks! Enne esindusrestoranina tuntud ruumid on viimase võimaluseni ära lagastatud, lammutatud. Te ei austa absoluutselt teiste inimeste tehtud tööd. Öeldakse, et lammutada on alati lihtsam kui ehitada.

Jääb arusaamatuks, kuidas Rahvaliit valis teid fraktsiooni esimeheks? Erakonnal oleks selle üle aeg järele mõelda! Samuti soovitan ka Jõgeva Majandusühistul kaaluda Teie sobivust juhatuse esimeheks.

Lugupidamisega
Jaan Kaarjärv, linnakodanik

blog comments powered by Disqus