Autolehe näitusel esitleti Jõgeva valla firmas remonditud autot

Mitsubishi Galant toodi Õuna külas Orava talus tegutsevasse Jorla Auto remonditöökotta uuenduskuurile Tallinnast. ?Auto omanik kuulis teiste klientide kaudu meie ettevõttest ja otsustas oma masina meile remontida tuua,? rääkis osaühingu Jorla Auto juhataja Aivar Tammsaar. Tema sõnul remonditi masinat kolm kuud. Tööde käigus sai auto ka täiesti uue disaini: tumesinisest masinast sai kuldne.

Kaks aastat tagasi tegevust alustanunud Jorla Autos peetakse firma maine hoidmiseks ja tugevdamiseks vajalikuks, et remonditöökojad korralikud ja nägusad oleksid. ?Koostasime sihtasutusele Jõgevamaa Ettevõtlus- ja Arenduskeskus projekti, milles taotlesime Ettevõtluse Arendamise Sihtkapitalist raha töökodadele nüüdisaegse välimuse andmiseks. Meile eraldatigi 160 000 krooni, mida kasutasime töökoja fassaadi korrastamiseks,? ütles Aivar Tammsaar, kes on lõpetanud Tartu Tööstus- ja Teeninduskooli autoremondi erialal ning täiendanud end iseseisvalt autode värvimise alal. ?Palju oli kasu ka erialasest praktikast Soomes,? märkis ettevõtja.

Teiste samalaadsete firmadega konkurentsis püsimiseks on osaühingus Jorla Auto seatud eesmärgiks kõrge kvaliteet. ?Värvide ja värvimismaterjalide ostmisel teeme koostööd firmaga Stadox, mille tooted on tuntud kogu Euroopas,? ütles Aivar Tammsaar.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus