Austatud Evelin Bogdanov, kogu Voore Külalistemaja kollektiiv ja Saare Vallavalitsus

Olen Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku (EELK) Rakvere Kolmainu koguduse juhatuse esimees Karl Mäesepp. Sõlmisin ja broneerisin lepingu 29.-30. märtsiks 2008 Voore Külalistemaja kasutamiseks. Seal toimus EELK koguduste juhatuste esimeeste koolituskonverents.

Voore Külalistemajaga asju ajades kogesin minule harjumatut ja ootamatut väga head ja viisakat käitumist, vastutulelikkust ja tähelepanelikku suhtumist. Soovin teid kõiki südamest tänada. Näitasite, et meie kaunis Eestis on koht, kus on võimalik meeldivalt nii puhata kui ka tööd teha. Ei pidanud mõtlema olmeprobleemidele, sest alati oli laud maitsvate toitudega kaetud, kõikjal oli puhtus ja kord. Õhtul oli aga võimalus saunas  mõnusalt aega veeta.

 Saare vallavalitsus võib olla uhke, et vallas on teiesugused tublid inimesed rajanud sellise puhkekeskuse, kus kõigiga arvestatakse ja kuhu kindlasti edaspidi uuesti tagasi soovitakse tulla. See on parim reklaam nii Voore Külalistemajale, Saare vallale kui kogu Jõgevamaale.

Olen äärmiselt tänulik, et need päevad olid kõigile konverentsil osalenuile meeldivad.

 Peakülalise EELK Peapiiskop Andres Põderi õnnistus nii konverentsil osalejaile, selle kordaminekule kui ka Voore Külalistemajale oli igati õigustatud ja edaspidiseks vajalik.

Karl Mäesepp

blog comments powered by Disqus