ATKO osaleb ka Põltsamaa liinigrupi teenindamise hankel

“Igal firmal on huvi, kust saada juurde tööd ja turgu. Lähtudes nendest huvidest, osalesime ka Jõgevamaa bussiliinide teenindamiseks välja kuulutaud riigihankekonkursil. Hindame, et vastav konkurss on igati tasakaalukalt ja objektiivselt läbi viidud. Kõikidele ettevõtetele pakuti osalemiseks võrdseid võimalusi. Konkursist osa võtma ajendas seegi, et AS ATKO Liinid on Jõgevamaa bussiliinide teenindamises osalenud ka senini ja senise tegevusega võimale rahule jääda,? ütles AS ATKO Grupp nõukogu esimees Arvo Sarapuu

Maavanem Aivar Kokk kommenteeris bussiliikluse korraldamist Jõgeval: ?Alates 1. juulist koordineerib Jõgevamaal bussitransporti Jõgeva maavalitsus. Teeme seda mittetulundusühingu Jõgevamaa Ühistranspordikeskus töö käivitumiseni. Seni vastava valdkonnaga tegelenud Jõgeva Bussikeskus ei soovi alates 1 juulist maakonnaliinide tööd koordineerida. Jõgeva Bussikeskus on erafirma, kes oma tulevikuplaane ise teeb,” lausus maavanem.

Bussiliiklust ja teisigi bussitranspordiga seotud probleeme Jõgevamaal korraldab AS ATKO Liinid tegevdirektor Ülo Beilmann.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus