AS Werol Tehased juhatuse liikmeks valiti Henn Ruubel

AS Werol Tehased nõukogu esimees Raul Rosenberg selgitas: ?Henn Ruubel määrati ametisse selleks, et võidelda Werol  Tehaste suhtes algatatud ülevõtmiskatsetega ja pankroti esilekutsumisega. Juhatuse liikmel tuleb mõelda, kuidas refinantseerida Wero Tehastel olevad laenud ja nõuded, mis tekitaks normaalse majandusliku olukorra, kus on tasakaalus lühiajaliste ja pikaajaliste kohustuste suhe.”

AS Werol  Tehased juhatuse liikmeks valitud Henn Ruubel lausus: ?Firmas ootab ees huvitav töö. Ma pole küll spetsialist rapsi tootmise alal, kuid loodetavasti suudan lahendada probleeme, mis ettevõtet täna ahistavad. Need on valuküsimused, mis on seotud igasuguste nõuetega tehase vastu ja ehk ka veidi valest finantseerimisest.

Henn Ruubel avaldas arvamust, et rapsiõli tootmine toimib Painkülas igati normaalselt ning on tulutoov ettevõtmine. ?Lähikuudel peaks AS Werol Tehased vabanema vaenulikest nõuetest ja kõigist kohtuasjadest. Riik peaks suutma lõpule viia ettevõtte erastamise, mis annaks võimaluse hakata tootmist arendama stabiilses keskkonnas,? ütles Ruubel, kes on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusküberneetikuna.

Henn Ruubel avaldas arvamust ka projektist Painküla tööstuspark. ?Kui selline park Painkülla rajatakse, siis AS Werol  Tehased kindlasti tervitab seda ettevõtmist, mis soodustab logistikaküsimuste lahendamist.”

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus