Artemise väikesed tennisistid käisid hooaja lõpupeol

Möödunud laupäeval toimus Tallinnas, Tallinki kruiisilaeval Victoria I laste ja noorte tennisepidu, millel osalesid ka Jõgeva klubi Artemis treener Hillar Sibul ning noored tennisistid Danna Toht, Grete Klaos, Marileen Lass, Carlos-Marten Tooming, Remi Assman, Arni Kaasik, Kenneth Metting ja Raoul Liinamäe.

Pidu pani punkti tänavusele tennisehooajale ning sinna olid kutsutud need, kes käinud võistlemas üleriigilistel lasteturniiridel. Kavas olid lõbusad mängud ja tegevused igale vanusele, põnevad loosimised ning tordisöömine. Peole olid kutsutud ka Eesti tipptennisistid Anett Kontaveit ja Jürgen Zopp, kes jagasid autogramme ning mängisid lastega.

Need lapsed ja noored, kes olid endale võistlustelt viis tähekest kogunud, said Eesti Tenniseliidu poolt kingituseks spetsiaalse võistlejasärgi. Klubist Artemis, sai selle Carlos-Marten Tooming.

Laste sõnul oli pidu väga lõbus, eriti põnev oli mustkunstniku etteaste, milles said kaasa lüüa ka pealtvaatajad. Vanematel tennisistidel oli võimalus osa võtta laeval toimunud fotojahist.

Noored tennisistid ja nende vanemad on tänulikud treener Hillar Sibulale, kes lastega tubli tööd teeb!

KÄTLIN GAPONTŠUK, lapsevanem

blog comments powered by Disqus