Ants Puusta ja Arvi Tammel pälvisid teenetemärgi

Eile Viljandis peetud põllumajandus-kaubanduskoja suurkogul pälvisid teenetemärgi ka Baltic Agro ja Scanola Balticu juhataja Ants Puusta ning A.Tammel AS omanik, Eesti Künniseltsi asutaja ja künnimeistrivõistluste korraldaja Arvi Tammel.

Ants Puusta märkis, et teenetemärk on tunnustuseks firmade Baltic Agro ja Scanola Baltic kõikidele töötajatele. “Just meeskonnatööst sõltub ettevõtete käekäik ja töötulemused. Ühiste jõupingutustega suudame ületada raskuseid ja olla turul konkurentsivõimelised. Firmade arengus pole põhjust üksikuid saavutusi esile tuua, sest pilti tuleb vaadata tervikuna,” lausus ta.

Maaeluminister Tarmo Tamm andis aumärgi 21 silmapaistvale Eesti põllumehele ja maaelu edendajale. Aumärgil on kujutatud Eesti põllumajanduse suurkuju Carl Robert Jakobson.

“Mulle teeb rõõmu see, et Eestimaal väärtustakse Carl Robert Jakobsoni vaateid ja tegusid ning tema põhimõtet, et õige jalg on ikka see, mis adra taga käib. Selline arusaam on võimaldanud minulgi koos oma meeskonnaga oma ideid ellu viia,” märkis Arvi Tammel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus