Andres Metjer oli Häädemeestes võidukas

Möödunud laupäeval toimunud Häädemeeste valla lahtistel võistlustel sangpommispordis saavutas oma vanuseklassis esikoha Jõgeva valla spordimees Andres Metjer. Kehakaalus -95 kg tõukas ta 32 kilost sangpommi 60 ja rebis 106 korda.


„Konkurents võinuks olla isegi pingelisem. Võistlustele tulema ajendas soov teada saada, kuidas Häädemeestes võistlusi korraldatakse. Tore, et see spordiala edendamine on saanud seal pikaajaliseks traditsiooniks. Pealegi on Eesti nii väike, et kui kusagil sangpommivõistlusi korraldatakse, tuleb ikka kohal olla,” lausus ta.

Diplomi sai Häädemeestes ka paljukordne veteranide maailmameister Ülo Kuusk, kellele see võistlus oli esimene sportlik etteaste pärast traumast paranemist. Nii Kuusk kui ka Metjer valmistuvad mai lõpul ja juuni algul Saksamaal toimuvateks EM-võistlusteks.

Võistlused peeti Pärnumaal Häädemeeste spordihoones, korraldajaks oli paikkonna spordielu teenekas eestvedaja Tõnis Joarand.

„Häädemeeste kandis harrastaksegi kõige rohkem ammulaskmist, sangpommisporti ja pallimänge. Jõusaalid on nii spordihoones kui ka õues, hiljuti avati ka discgolfi rada,” ütles mees, kes vedanud kohaliku spordielu 1983. aastast. Ühtlasi on Joarand Häädemeeste õigeusu koguduse juhatuse esimees.

 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus