Andekad inimesed tegutsevad meie ümber

Jõgevamaa on väikestviisi taas suurel pildil, sest tubli ja andekas meie maakonnast pärit noormees Andrei Zevakin on aasta youtuber´i nominent. Kui esialgu võib tunduda, et mis töö see videote loomine ja monteerimine on, siis muusikaprodutsent ja laulukirjutaja Andrei on sellega end Eesti meelelahutajate ajalukku sisse kirjutanud. Tema sketše ja lugusid kuulavad-vaatavad kümned tuhanded ja tema tegemistele elatakse kaasa nii Eestis kui ka välismaal.

Noormehe sihikindlus ja eneseteostustahe viib teda karjääriredelil järjest kõrgemale ning julgustab aina suuremaid eesmärke püstitama. Samas tõdeb ta, et kõige selle nimel on palju tööd tehtud ja kõike kohe korraga polekski saanud. Ikka samm-sammult unistustele lähemale.

Meie ümber on palju talendikaid noori inimesi, kelle anded ja oskused ilmnevad ootamatul ajal ja ootamatus kohas. Anname noortele võimaluse end tõestada ja toetame nende tegemisi, selle asemel, et hurjutada, et mis amet see youtuber ikka on. Loodetavasti saavad ka teised noored innustust ja julgevad suuremalt unistada ja oma andeid ka teistele näidata.

Tänapäeva maailm hingab ja elab sotsiaalmeedia rütmis ning sellele ei saa ega tohigi kätt ette panna. Lepime sellega, et uue põlvkonna noored lahutavad meelt teisiti ja on andekad just sotsiaalmeedia platvorme ära kasutades. Toetame neid, eriti kui nad oma oskusi hästi ära kasutavad.

blog comments powered by Disqus