Ametikooli nõukogus esindab omavalitsusi Jaan Aiaots

 

Jõgevamaa Omavalitsuste Liidu juhatus kinnitas omavalitsuste esindajaks Põltsamaa Ametikooli nõukogus Põltsamaa linnapea Jaan Aiaotsa.

Jaan Aiaots peab Põltsamaa Ametikooli nõukogu liikmena oluliseks tutvustada omavalitsustele selle kutseõppeasutuse probleeme, kordaminekuid ja tulevikuperspektiive. “Põltsamaa Ametikool on pikaajaliste traditsioonidega arenev õppeasutus, mille käekäigu vastu omavalitsused tõsist huvi tunnevad ja kooli edule kaasa aitamist oluliseks peavad. Usutavasti saame tõhustada koostööd paikkonna ettevõtete ja ametikooli vahel, mis aitab selgitada sedagi, missuguste erialade vastu tööjõuturul suurem nõudlus on,” märkis Aiaots, kes on kuulunud Põltsamaa Ametikooli nõukogu mitmesse koosseisu.

“Põltsamaa Ametikooli nõukokku kuuluvad inimesed erinevatest eluvaldkondadest. Kindlasti on oluline ka omavalitsuste esindaja roll. Jaan Aiaots tunneb hästi Põltsamaa piirkonda, mille üheks tuumakamaks haridusasutuseks on Põltsamaa Ametikool,” märkis kutseõppeasutuse nõukogu esimees, ettevõtja Andres Vään.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus