Alutaguse suusamaraton toimub

Alutaguse suusamaratoni peakorraldaja Robert Peetsi sõnul on teisipäevase seisuga Pannjärve tervisekeskuse suusarajad lumega katnud ja Eesti pikamaasuusatajate sarja Estoloppet kandidaatmaraton, 10. Alutaguse maraton toimub plaanitud ajal 9. märtsil Pannjärve tervisekeskuses

“Teisipäeva lõunase seisuga on lund umbes 10 sentimeetrit, kuid prognoosid lubavad jätkuvat lumesadu ja lumeolude paranemist,” ütles Alutaguse suusaklubi tegevjuht Peets, kelle sõnul on veel lahtine kui suurel ringil ja millises sõiduviisi maraton toimub. Täpsem otsus sõiduviisi ja ringi kohta langetatakse neljapäeva lõunaks.

Maratoni informatsiooni saab aadressilt www.sportinfo.ee, samas toimub ka registreerimine. X Alutaguse suusamaratonile on ühtlasi esimese Alutaguse kolmikürituse avalöök, lisaks kuuluvad sarja 1. juunil samuti Pannjärvel toimuv V Jõhvi/Alutaguse jalgrattamaraton ja 7. septembril korraldatav XXIII Jõhvi rahvajooks.

Sarjas kokkuvõttes autasustatakse kolme paremat meest ja naist auhinnaga ning iga vanuseklassi kolm paremat saavad medali. Sarja meene kuulub osalejatele, kes läbivad kõik kolm osavõistlust. Lisaks saab hakata koguma Alutaguse kolmikürituse käiseembleeme, mis kuuluvad sarja raames 100, 200, 300 jne kilomeetrit läbinud sportlasele. Kolmikürituse juhendiga saab tutvuda Ida-Virumaa spordiliidu kodulehel www.sportiv.ee.
Vooremaa

blog comments powered by Disqus