Alternatiivid klassikalistele villastele mantlitele

SISUTURUNDUS

Enamik meist ei kujuta ette külma hooaega ilma villased mantlid (mida meil on kapis ju mitu!), seega on igati normaalne, et sellest riideesemest võib tüdineda. Ära siiski kiirusta ajatut klassikat minema viskama, see sobib iga stiili juurde ning hoiab jahedal ajal mõnusalt soojas. Välimuse muutmiseks sobib hästi veidi teist tüüpi mantel, mis annab stiilile uue ilme. Vali vastupidavad materjalid, mis sobivad igal aastaajal. ZALANDO pakub villasele mantlile palju suurepäraseid alternatiive, millesse armud sama kiiresti kui külma aja klassikasse.

Nahkmantel

 Stilistid üle maailma on neist võlutud ning neist on saanud alternatiiv mitte ainult mantlitele, vaid ka nahkjakkidele. Nahkmantel on suurepärane valik nii sügiseks kui varakevadeks. Ka neile, kes ei soovi kanda ehtsat nahka, pakuvad erineva hinnaklassiga kaubamärgid häid alternatiive, millest leiab midagi igaüks. Nahast või kunstnahast mantlid sobivad nii ekstravagantse kui klassikalise välimuse juurde. Kui soovid tagasihoidlikum välja näha, vali seemisnahk või selle alternatiiv: see materjal ei ole üldse vähem stiilne. Lisaks tavapärasele mustale ja pruunidele toonidele võib valida ka roheka, beeži või bordoopunase tooni.

Sulemantel

 Hoolimata nende mugavusest ja soojusest ei ole sulemantlid pikka aega olnud eriti populaarne valik naistele, kes soovivad stiilsed välja näha. Soov end mugavalt tunda peegeldub aga üha enam moetrendides ning erandiks pole ka soojad veekindlad ülerõivad. Massiivsed mõnusad sulemantlid on juba mitu hooaega kuulunud rõivastuse lahutamatuks osana ilmselt iga fashionista garderoobis. Millist tüüpi mantel valida? Fantaasia on piiritu – universaalsest mustast läikivate materjalide ja pilkupüüdvate mustriteni, erineva pikkusega, kapuutsiga või ilma… Kõik oleneb Sinu maitsest ja vajadustest. Vali mantel, millega tunned end kõige paremini vabal ajal, tööle sõites või õues aega veetes – külmal aastaajal on see riietus eriti aktuaalne ja sobib erinevateks puhkudeks!

Parka

 Kas soovid luua karmimat stiili militaristlike või rokilike elementidega? Traditsiooniline villane mantel ei tundu selleks kõige õigem? Tähelepanu: parka-stiilis jakk on suurepärane valik, et end mugavalt tunda ja eriline välja näha. Mida silmas pidada seda tüüpi ülerõivaste valimisel? Parkad on äärmiselt universaalsed, seega pole keeruline leida sobivaid variante nii soojemateks kevadpäevadeks kui ka sügavaks talveks – kõik oleneb voodrist. Kuigi me kujutame parkat tavaliselt ette khakivärvides, pole see kaugeltki ainus valik. Moebrändid pakuvad valikus heledaid, tumedaid ja isegi erksaid värve – kanna julgelt seda, millega tunned end kõige paremini!

Kunstlik karusnahk

 Kui soovid luksuslikku välimust kulutamata selleks suurt hulka raha, on hea lahendus kunstlikust karusnahast mantel. See, et niisugused mantlid näevad välja odavad ja maitsetud, on müüt: kunstlikust karusnahast peavad lugu luksuslike kaubamärkide loojad, soovides olla keskkonnasõbralikumad. Tänapäevased tekstiilitehnoloogiad võimaldavad luua kvaliteetseid asendusmaterjale, mis näevad välja sama head kui päris karusnahk. Vali erinevate värvide ja pikkuste hulgast ning ära unusta regulaarset keemilist puhastust, et materjal säilitaks oma välimuse. Selline mantel sobib hästi nii igapäevaseks teksade, kampsuni ja mugavate jalatsitega kandmiseks kui ka uhke õhtuvälimuse juurde.

blog comments powered by Disqus