Algas Olerexi Jõgeva uue teenindusjaama ehitus

Jõgeval otse bussijaama kõrval algasid Olerexi tankla ehitustööd. Kütusefirma turundusdirektori Antti Moppeli sõnul peab uus jaam valmima 15. augustiks.

Jõgevale tuleb teenindusjaam koos kauplusega. Ehitustöödega alustas ehitaja 1. aprillil. Peatöövõtjaks on Paide MEK ning alltöövõtjana tegutseb objektil firma Sahkar. 

Bussijaamaga üks tervik

Uude teenindusjaama tuleb kaks tankurit. Sõiduautodele mõeldud tankur asub varikatuse all ning veokitele mõeldud kõrgsurvetankur väljaspool.

“Veomasinate tankuri võimsus on sõiduautode omast oluliselt suurem ning võimaldab kütusepaagi kiiresti täita,” rääkis Olerexi turundusdirektor Antti Moppel. Tema sõnul on Jõgevale ehitatav teenindusjaam väga nõudlik ehituslik projekt.

“Tanklahoone moodustab ühtse terviku bussijaamaga, mis mäletatavasti valiti 2009. aastal Eesti parimaks puitehitiseks. Tanklahoone arhitektuur järgib bussijaama hoone ehituslikku stiili,” kinnitas ta.</span> 

Tööd saab kuus inimest

Teenindusjaama kaupluses pannakse põhirõhk esmatarbekaupade ja toiduainete müügile. Kaupluse kaubavalik ja sortiment sarnaneb Olerexi Põltsamaa teenindusjaama kauplusele. Jõgeval tuleb kauplusehoone siiski väiksem ja sellest tulenevalt korrigeeritakse ka kaupade sortimenti. Kaupluses hakatakse pakkuma mitmesugust tervislikku kiirtoitu ja sinna tuleb ka kohviautomaat. Teenindusjaamas saab tööd kuni kuus inimest, täpne töökohtade arv sõltub teenindusjaama tulevastest lahtiolekuaegadest. Lisateenustena saab uues teenindusjaamas sõlmida liikluskindlustuse lepingut, rentida haagist, reguleerida rehvide rõhku ning kasutada autotolmuimejat. Olerexi teenindusjaama territooriumil levib ka tasuta traadita internet.

Antti Moppeli sõnul on neil esialgu plaanis teenindada siin kliente ööpäevaringselt suvisel ajal.

“Kui Jõgeva rahvas teenindusjaama hästi vastu võtab ja kliente jätkub ka talvisel ajal, samuti öötundidel piisavalt, jääb see öötundidel avatuks ka talvel. Kui aga kliente  öösel napib, tuleb teenindusjaama lahtiolekuaegu korrigeerida. Siiski püüame olla paindlikud ja saavutada mõistliku tasakaalu klientide vajaduste ja meie võimaluste vahel,” rääkis Antti Moppel.

Tema kinnitusel ehitab ettevõte uusi teenindusjaamu ka edaspidi. “Olerexi pikaajaline strateegia näeb ette katta nüüdisaegsete teenindusjaamade võrguga kogu Eesti,” ütles ta.
Olerexi praegune Jõgeva tankla on jõudnud pensioniikka ehk teenindusjaam on vananenud nii tehnoloogiliselt kui ehituslikult, seetõttu ehitus ette võetigi. 

i

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus