Algab saalihokiturniir Jõgeva Karikale

“Korraldame võistlust Jõgeva Karikas peamiselt seetõttu, et saada kogemusi välismaa võistkondadega mängimiseks,” ütles SK Tähe juhatuse esimees Marko Saksing.

“Tähe esindusvõistkond on võitnud Jõgeva Karika neli korda. Pingutame kõigest jõust, et tulla võitjaks ka tänavu ning teha hea mänguga rõõmu Jõgevamaa spordisõpradele,” lubas Saksing.

Soomest on tänavustel karikavõistlustel mängimas möödunudaastane võitja VKTP ja Augur Rangeres, kus tänavu mängivad ka Tähe kasvandikud Rein ja Raul Kivi ja Andro Sõber. Lätist tulevad võistlema Rubene ja Valmiera meeskond ning Eestist veel ka Tallinna Tehnikaülikooli, Eesti U19 (järelkasvukoondis) ning Tartu Ülikooli Akadeemilise spordiklubi võistkond.

“Jõgeva Tähe on loonud sadades noortes püsiva huvi tegeleda saalihokiga, eelistada sportlikke ja tervislikke eluviise ning algatanud mitmed traditsioonid selle sportmängu arendamiseks, mille üheks näiteks on ka Jõgeva Karika korraldamine,” ütles ettevõtja Priit Saksing, kes paneb karikavõistlustel eriauhinnaks välja kallihinnalise graniidist meene.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus