Algab mälumänguturniir ?Kalevipoja mõttetalgud 2006?

Turniiri etapid toimuvad iga kord erinevas paigas. Avamäng peetakse 1. veebruaril Saare rahvamajas.

Järgneva kahe kuu jooksul kogunevad mälumänguvõistkonnad veel neljal korral: 15. veebruaril Mustvee kultuurikeskuses, 1. märtsil Pala kultuurimajas, 15. märtsil Torma kultuurikeskuses ning 5. aprillil Kasepää rahvamajas. Mängu algusaeg on igal pool kell seitse õhtul.

Turniiri küsimused hõlmavad traditsioonilisi teemasid: ajalugu ja poliitika, kultuur, sport, loodus ja geograafia ning varia, teatas üks korraldajatest Andri Plato sihtasutusest Kalevipoja Koda. ?Kindlasti tuleb küsimusi ka Kalevipoja teemadel, mis Kalevipoja mõttetalgud need muidu oleksid,? lisas ta.

Ühes mängus esitatakse 25 küsimust.

Võistluste peakohtunikuks on kutsutud nimekas mälumängur Uno Ainsoo, kes juhtis mälumängu ka näiteks mullustel Peipsi talimängudel Palal.

Igast vallast võib turniiril osaleda piiramatu arv viie-liikmelisi võistkondi. Üks mängija saab turniiri arvestuses osaleda vaid ühes võistkonnas. Iga võistkonna osavõtumaks tervel turniiril osalemiseks on 500 krooni.

Üldvõitjaks osutub kokkuvõttes parimad kohapunktid kogunud võistkond, kes saab auhinnaks SPA tervisepaketi viiele.

Kuni 30. jaanuarini (kaasa arvatud) on võimalik täpsemat teavet küsida ning mälumänguturniirile eelregistreeruda telefonil 514 8858 või 776 2077.

ANDRES LOORAND

blog comments powered by Disqus