Algab Hansapanga toetuskonkurss suurperedele

Hansapank ja Arno Tali Sihtkapital kuulutavad juba kümnendat korda välja toetuskonkursi “Terve ja tugev perekond,” mille eesmärk on tunnustada lasterikkaid peresid, kus väärtustatakse laste haridust ja arengut.

Konkursile on oodatud osalema perekonnad, kus kasvab vähemalt kolm alla 18-aastast last. Tunnustust väärivatele peredele paneb Hansapank välja kakskümmend viis 15 000-kroonist preemiat.

Perekondade poolt konkursile saadetud ankeetide esimene hindamisvoor viiakse läbi Hansapanga ja Arno Tali Sihtkapitali hindamisnõukogu poolt. Teise, regionaalsesse hindamisvooru on kaasatud kohalike omavalitsuste haridus- ja sotsiaaltöötajad. Toetust saavad pered kuulutatakse välja detsembri keskel.

Toetuse saajate valimise juures võetakse arvesse laste osavõttu huvitegevusest, nende saavutusi ja õppeedukust. Samuti laste arvu peres ning vanemate aktiivsust laste arendamisel. Eelistatud on pered, kes soovivad stipendiumi kasutada laste huvitegevuse ja õppetingimuste arendamiseks.

Konkursist osavõtuks tuleb peredel täita pereankeet, mis on üleval panga koduleheküljel www.hansa.ee. Täidetud pereankeete ootab pank kuni 10. novembrini 2006 posti teel Hansapanka aadressil Liivalaia 8, 15040 Tallinn. Ümbrikule lisada märgusõna “Konkurss.”
Eelmisel aastal osales konkursil 121 lasterikast peret kõikjalt Eestist.


 


 

blog comments powered by Disqus