Algab ajujaht parimatele äriplaanidele

“Ajujaht 2007” on SEB Eesti Ühispanga, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse, ettevõtluskonsultatsioonifirma BDA Estonia OÜ ja INSEADi ärikooli koostöös toimuv äriplaanide konkurss. Euroopa Liidu tõukefondidest kaasrahastatud ideekonkursi eesmärgiks on leida üles tudengid ja noorteadlased, kellel on suure äripotentsiaaliga idee. Konkursile esitatud ideed vormistatakse ekspertide abiga äriplaaniks, mida lihvitakse, kuni meeskonnad on valmis kohtuma investoritega ning idee eduka ettevõtluseni viima.

“Ajujaht erinebki teistest idee- ja äriplaanikonkurssidest selle poolest, et me lihtsalt ei premeeri osalejaid rahaliselt, vaid aitame lisaks stardikapitali andmisele osalejad ka sisuliselt järje peale. Protsessi lõpptulemusena viime kvaliteetsete äriplaanide omanikud kokku reaalsete investoritega,” selgitas SEB Eesti Ühispanga juhatuse esimees Mart Altvee.

Konkursi parimate ideede autorite premeerimiseks on moodustatud auhinnafond, mille mahuks on üle 500 000 krooni. Ideede hindamiseks moodustatav ?ürii koondab endas praktikuid nii ettevõtjate kui investorite hulgast, nii Eestist kui ka mujalt maailmast. Parimad läbivad projekti raames maineka ärikooli INSEAD äriplaani koostamise koolituse. Konkursi patrooniks on peaminister Andrus Ansip.

Lähemat infot konkursi kohta saab veebiaadressilt www.ajujaht.ee.

SILVER VOHU,
SEB Eesti Ühispanga kommunikatsioonijuht

blog comments powered by Disqus