Aknad ees, auto pealekauba

Kõigi nende hulgast, kes eelmisel aastal olid ostnud aknad Glaskekist, oli eelnevalt välja loositud 100 õnnelikku, kes pääsesid lõppvooru. Pidulikul lõpuloosil tervitasid finaliste ASi Glaskek juhatuse liige Andrus Pook, Catweesi autosalongi juhataja Vahur Randveer ning õhtujuht Tauri Tallermaa.

“Tahame tänada meie kliente usalduse eest, mida nad osutavad just meie aknaid valides,? märkis Andrus Pook. “Olgu see auto väikeseks meiepoolseks tähelepanuavalduseks.?

Loosimisega kaasnevat üha kõrgenevat närvipinget aitasid leevendada hõrgud suupisted, joogid ja muusikaline külakost, mida pakkus Kadi Toom koos Tiit Kikase ja Peeter Rebasega.

Loosi tahtel sai õnnelikuks autoomanikuks Mare Vaarmets Jõgevalt, keda esindas tema tütar Merli Vaarmets.

“Ema ütles, et kui tahad autot, siis pead ise sellele järele minema. Nii ma siis tulingi!? rõõmustas Merli Vaarmets, kui fortuuna oli 239 000 krooni maksva Honda Civic 1.4 Comforti just tema ema omaks kuulutanud.

Eesti kapitalil põhinev AS Glaskek rajati 1992. aastal. Ettevõte tegutseb Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal Sankt-Peterburgis. Glaskeki kontsernis töötab üle 880 inimese.

TIINA JURJEVA

blog comments powered by Disqus