Aja ja asjade kasutamisest

Taaskasutus on populaarne. Kevadine koristus võib päevavalgele tuua nii mõndagi, mida enam vaja pole. Saapad, mis enam ei meeldi, mõned riided, mis ehk pole moodsad või lihtsalt on ära tüüdanud. Asjad, mis minu jaoks pole enam vajalikud, võivad sinu jaoks olla vägagi vajalikud. Kasutagem siis võimalust nii ära anda kui ka midagi saada. Samas – uusi asju ostes võiks mõelda ka sellele, et need kestaksid kaua, oleksid kvaliteetsed ja sellega oleks ka meie ökoloogiline jalajälg märgatavalt väiksem.
Aega ei saa taaskasutada, mis läinud see läinud, juurde osta või laenata ei saa. Tervisekassa Ajaleidja lahendus, millest tänases lehes lugeda saab, on siiski võimalus aega kokku hoida, broneerida vajalikke tervishoiuteenuseid ja saada sobivat vastuvõtuaega.
Lihtne lahendus, kus tuleb digiregistratuuri sisse logida, lisada end ootejärjekorda ja oodata telefonisõnumit või e-kirja ajapakkumisega, vastata sellele 24 tunni jooksul ja ongi kõik korras. Korras neile, kelle digioskused on head ja omavad toimivat internetiühendust. See on ideaalmaailm, kuidas tegelikkus kujuneb, seda saame lähitulevikus näha.
Ideaalmaailmas oleks aprill ilus soe kevadkuu, kuid Jõgevamaa on viimastel päevadel olnud tõeline lumepealinn. Me oleme väsinud. Ausalt, aitab küll! Palun nüüd päikest, sooja ja ilusat ilma. Muide, autojuhid, kui märkate teeservas linnuparvi, siis pigem võtke jalg gaasipedaalilt maha. Lindudelgi on külm ja lumega toitu napilt, säästkem sulelisi sõpru neil keerulistel päevadel.

blog comments powered by Disqus